Anweirainy Anweirainy's blog | VideoGG

Posted: 10/23/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Messi bude chtít upozornit tři týdny na to, aby zazvonil Bazaar. Koneckonců, je týmovou hvězdou číslo jedna. Nicméně, z historických zkušeností, Messiho nepřítomnost není pro Levné Fotbalové Dresy Barcelonu katastrofou. V roce 2015 Barcelona překonala dopad Messiho nepřítomnosti.

Když se Messi začala zotavovat, Pokud fanoušci Barcelony přemýšlejí o zkušenostech týmu v roce 2015, Pak se necítíš příliš znepokojen. V té době byla také Messi vážně zraněna. Všichni fanoušci z Barcelony jsou velmi znepokojeni, Ale konečný výsledek není špatný.

Messi je často zraněn v raných fázích své kariéry. Situace je však v těchto letech mnohem lepší. Posledním vážným zraněním v Barceloně byla Messi v úvodní sezóně sezóny 2015-16. Srazil se s obráncem Las Palmas a uskutečnil se na nosítkách. V devíti zápasech, které Dresy Barcelona Messi chybělo, vyhrál Barcelona 7 výher, 1 remízu a 1 ztrátu.


Posted: 10/16/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Není žádným tajemstvím, že bývalý milánský prezident Berlusconi miluje dvojnásobek vpřed. On kritizoval Gattuso je fotbalová filozofie když on byl interview s médii. Bývalý trenér v Levné Fotbalové Dresy Miláně Fabio Capello však s Berlusconim nesouhlasil.

"Milan se hodně zlepšil, Mohou vytvořit problém pro Spallettiho Inter. Nicméně budou mít problémy, pokud jsou defenzivní. Soupeř také zaznamenal několik gólů. Je velmi nebezpečné čelit hráčům jako Icardi a Pericic. Myslím, že Gattuso je správná osoba, která má trenér Milana. Postavil velmi stabilní a velmi dobrý Milan. Líbí se mi styl Milána. "

O Higuainovi a Icardi, Dresy AC Milan Capello řekl: "Byl jsem trénován, když byl Higuain ještě velmi mladý. V té době už měl vynikající schopnost střelby. Po tolika letech dosáhl velkého zlepšení. Ikardi může přinést potíže AC Milán. Je schopen vnímat trajektorii míče. Higuainova jízdní pozice je ještě lepší. Fanoušci Inter budou lépe připraveni. "


Posted: 10/9/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Nedávno byl Levné Fotbalové Dresy Bayernův nadřízený rozhovor. Mluvení o nedávném špatném stavu týmu. V současné době má Bayern ve všech soutěžích 4 zápasy. A pořadí v hodnocení Bundesligy také klesla na šesté místo.

Když mluvíme o domácím utkání 0-3 proti domácímu Mönchengladbachu, Sally řekla: " Nepamatuji se, když jsem naposledy viděl takový domácí výkon. Tým nehraje na pravou úroveň. Musíme se zlepšit. "

Zástupce Baylerovy mise Jules také udělal některé ze svých názorů. " V sezóně jsou vždycky těžké etapy. Nyní Dresy Bayern Munich ztratil dost. Budou sjednoceni další, Bayern Mnichov je zcela z lesa. "


Posted: 9/18/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle Arsenalu, Levné Fotbalové Dresy Ozil řekl, že je pyšný na to, že se lidé srovnávají s Bergkampem. Ale trvá na tom, že má svůj vlastní styl.

Ve hře Arsenalu v porážce 2-1 do Newcastle, Özil dokončil 200. vzhled týmu. A střelil gól. V lednu tohoto roku, Obnovil klub o tři a půl roku. To z něj dělá nejvyšší placený hráč v historii týmu.

"Vzhledem k tomu, že před pěti lety přišel Dresy Arsenal do Číny, Fanoušci mi velmi podporovali, To mi umožňuje hrát styl, který chci hrát. " Ozil řekl oficiální internetové stránce Arsenalu. "Vždycky jsem chtěl ovládat hru, Pošlete pomoc a pomozte Arsenalu, Je tomu tak od začátku. V mém postavení, Máte mnoho příležitostí a možností pro útok vpřed. Můžete požádat o míč, Pošlete asistenci nebo udělejte gól. "


Posted: 8/28/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Real Madrid je pryč proti Gironě, Bell Levné Fotbalové Dresy ukázal své schopnosti, On použil ikonický útok na dálku, aby získal body. Pomozte týmu přepisovat skóre na 3: 1, Sezóna právě začala, Velšský útočník je v nejlepším stavu. Stále získává cíle, Fanoušci Realu pomalu začínají zapomínat na Ronalda.

Posledních 9 oficiálních zápasů, Bell dosáhl 9 gólů do Realu Madrid. Rozběhněte se a před sebou je prostor, Nabel je nejhroznější hráč na světě. V mé kariéře, Bell dosáhl 150 gólů v klubu.

Po skončení hry média proti Gironě, Bell vstřelil třetí gól týmu. Opět prokázat, že Bell je nyní v jedné z nejlepších etap po vstupu do Realu Madrid. Jeden velký důkaz je, že v posledních 7 oficiálních zápasech zaznamenal 8 gólů. Také pomáhal 2 krát. Jeho výkon byl spokojen s fanoušky Realu Madrid. Poté, co Ronaldo opustil Dresy Real Madrid, aby se připojil k Juventusu, Fanoušci Realu se zeptali Bella, aby šel dál a Bell to udělal. Zvedl útok Realu Madrid. Stane se novou vlajkou Realu Madrid.


Posted: 8/21/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle zpráv, Chik bude tento týden s trénerským týmem Sarie. Mluvte o vaší budoucnosti v týmu. Ve vítězství Levné Fotbalové Dresy Chelsea 3-2 proti Arsenalu, Qi Kelian nepřišel do velkého seznamu zápasů. Nyní má 22letý mezinárodní záložník v Anglii se Surrey.

Na tomto Světovém poháru se Chik dostal do finále s Anglií. Doufá, že na tomto základě bude i nadále pokračovat, Staňte se pravidelným startérem klubu. A nyní proběhly dvě kola v Premier League, Chik získal v prvním kole jen krátkou lavičku.

Minulý rok byla Chik pronajata k Crystal Palace a hrála dobře. Hrál 25 krát pro tým, Dříve London Hawks zamýšlel znovu pronajmout hráče. Ale Chelsea jasně uvedl, že ho chtějí udržet. Protože okno přenosu v Premier League bylo uzavřeno, Zbývající volby pro Chelseak jsou pouze Bundesliga, La Liga a Ligue. Dříve bylo hlášeno, že Dresy Chelsea by mohl přejít na Schalke 04. Ale písečný důl odmítl zprávy. Řekl, že mezinárodní anglie je příliš drahá.


Posted: 8/14/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Pique se vrátil do Barcelony z Manchestru United a představil svůj první tým v Barceloně. V rozhovoru s mými 10 lety v Levné Fotbalové Dresy Barceloně, Pique řekl, že se nikdy neodvážil představit si, že vyhraje všechno.

Pique představil první výstavu Barcelonského týmu. Pomozte týmu v kvalifikacích Ligy mistrů, 4-0 porazil tým polské ligy Krakov, Pique si vzpomíná: "To je velmi zvláštní. To byla první oficiální hra, kterou jsem hrál v barcelonském týmu. Hrál jsem na chvíli, Nakonec jsme vyhrál, Jsem velmi šťastná, když opustím stadion. "

Pro vlastní Barcelona, Pique věří: "Pro Dresy Barcelona je velmi náročné pracovat. To platí zejména pro obránce. Jsme všichni velmi jasní, Soutěž v barcelonském týmu je velmi intenzivní. Protože tady jsou nejlepší hráči na světě, Musíte tvrdě pracovat, abyste bojovali za svou pozici. Hrál jsem pro barcelonský tým 10 let. V budoucnu se mi to bude líbit víc. "


Posted: 8/7/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Ronaldo opustil Real Madrid a nechal volno pro 50 gólů za sezonu. Taková obrovská volná pozice způsobila obavám fanoušků Realu Madrid. Lidé, kteří se rozhodují ve vrcholném vedení v Realu Madrid, se neobávají. Přiznali, že v novém zlatém věku Levné Fotbalové Dresy Real Madrid vyhrál čtyři trofeje Ligy mistrů, Úloha Ronalda je opravdu velmi důležitá. Nicméně jeho přítomnost také omezuje týmovou taktiku. Potlačili ostatní hráče.

Hmotnost cíle musí také hrát hráči, jako jsou Modric, Isco a Vazquez. Protože tito hráči mají také schopnost dosáhnout gólů. Jinými slovy, tým nemá individualismus. Přestože je osobní schopnost každého hráče velmi silná.

Nejen to skuteční madridští vedoucí představitelé myslí, Real Madrid musí znovu sestavit tým bez Juventusu Ronalda. Protože tým určitě nemůže najít stejnou superstar jako Dresy Juventus Ronaldo. Lopetji je ochoten přijmout výzvu, Bude Ronaldo Real Madrid, Staňte se skutečnou hvězdou hvězd.


Posted: 7/17/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Ronaldo dorazil do Turína, Formálně se objevil jako hráč Juventusu. Když mluvíme o tomto těžkém přenosu, Levné Fotbalové Dresy Juventus Paratic také odhaluje příběh v zákulisí. Řekl, že chce podepsat Ronaldoovy bláznivé myšlenky. Začal v Lize mistrů v loňské sezóně.

Juventus podepsal portugalštinu zpět v létě. On je hráč Mendes. Takže se Juventus a Mendes znovu setkali. Tentokrát Mendes vysvětlil situaci, Juventus také přijal myšlenku představit Ronaldo.

V této hře, Ronaldo Dresy Portugalsko, skóroval dvakrát Druhá koule je ještě šokující. Fanoušci Juventusu doma se postavili a tleskali. Udělejte si pocta vynikajícímu výkonu portugalské superstar. Paratic řekl: "Bláznivý nápad podepsat Ronalda pochází z této hry. Když Ronaldo z Portugalska tleskal fanoušci, Setkal jsme se s agentem Mendesem v polovině týdne. "


Posted: 7/10/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle zpráv, Ve čtvrtfinálovém zápase Světového Levné Fotbalové Dresy poháru proti Rusku, Chorvatský obránce Lovren vypil láhev nápojů kvůli porušení. Šlo o pokutu 70 000 švýcarských franků!

Chorvatsko a ruský tým bojovali ostře po dobu 120 minut. Bitva se stala 2 až 2, Nakonec chorvatský tým eliminoval své soupeře pokutovým přestřelcem 6-5. Celý proces je vzestupy a pády, Chorvatský tým je velmi vzrušující. Viděl jsem, jak Zhongwei Lovren sklonil hlavu. Vezměte láhev modrého lahvového funkčního nápoje, Původně, aby znovu doplnil energii, pil Red Bull. Tento detail byl právě pořízen objektivem.

Chorvatský tým trochu ignoroval, Vzhledem k tomu, že Světový pohár oficiálně označuje sponzora nealkoholických nápojů, je Coca Cola, Tento akt Chorvatska tedy zřejmě není povolen. Dresy Chorvatsko fotbalová asociace byla pokutována 70 000 švýcarských franků.


Posted: 7/4/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 2-0 vítězství nad Mexikem, Levné Fotbalové Dresy Brazilští vojáci se nedostali do prvních osm světových pohárů v Rusku. Jako favorit číslo jedna na mistrovství světa, Brazilský tým již odhalil šampionát.

Tento brazilský tým je však nejvýraznějším, Je to jejich solidní obrana. Po zahájení mistrovství světa, Brazílský tým právě ztratil v zápase šanci proti švýcarskému týmu. Ostatní 3 hry, Skóre je přesně stejné 2-0. V tomto Světovém poháru, Pouze Uruguay a Brazílie prohrál po čtyřech zápasech pouze jeden gól. A další týmy, Ať už byla vyloučena nebo stále zůstává v Rusku, Další cíle jsou ztraceny než Brazílie a Uruguay.

Síla brazilského týmu přichází nejprve z jejich silné útočné síly. V tomto mistrovství světa brazilský tým dosáhl 7 gólů. Předtím brazilský tým a německý tým skórovali. Souběžně s vrcholem historických cílů Světového poháru, Všichni zaznamenali 226 gólů. S dnešními dvěma cíli, Dresy Brazílie tým zvýšil celkový počet gólů na 228. A německý tým chce znovu překonat Brazílii. Obávám se, že čekat až o čtyři roky později.


Posted: 6/26/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Po 2-2 remíze proti Maroku, Španělsko Levné Fotbalové Dresy vstoupilo do vyřazovací fáze jako vedoucí týmu. Po skončení zápasu hovořila Iniesta o chybě ve hře.

"Budu vždycky optimisticky o sobě. Každý to uvidí. Dosáhli jsme našeho cíle. Do kola eliminačního kola jsme vstoupili A je to jméno vedoucího skupiny. Teď, když tato hra skončí v životě, Ukážeme, že jsme špičkové. "

Současně španělský trenér Yello a hráč Isco, Po skončení hry se kritizoval ve Španělsku. Iniesta není výjimkou. " Vše lze zlepšit, Mám stejný názor jako Isco a Elero. Dresy Španělsko bude analyzovat hru a další soupeře. Ve Světovém poháru je vše těžké. Španělsko bude i nadále pokračovat. "


Posted: 6/12/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Světový pohár se chystá zahájit válku. Populární Levné Fotbalové Dresy francouzský tým také šel do Ruska, aby se připravil na mistrovství světa. V poslední době, Francouzský prezident Mark Long také veřejně povzbudil francouzský tým. A řekl, že francouzský tým musí být v top 4.

Macron se nejprve zmínil o svém hraném zážitku: "Hrál jsem vlevo, když jsem hrál. Ačkoli moje technologie není dobrá, Ale můj styl je špinavý. Na dvoře, Jakou osobu se nikdy nevzdám? Budu také inspirovat ostatní. "

Na otázku, jak Francie získala světový pohár pro Dresy Francie lid, Mark Long řekl: " Vítězný tým přinese mnoho důvěry. Cítím, že francouzský tým má touhu uspět. Také chceme přivést mistrovství světa do mistrovství světa zpět. " Nakonec se Markron také chlubil tím, že francouzský tým musí vstoupit do finále Světového poháru: "Jednou jsem řekl francouzskému týmu: Když jste skórovali v semifinále, Přijdu do Ruska, abych vás viděla. Všimněte si, že když jsem vstoupil do semifinále, Ne, kdyby Francie dosáhla semifinále. "


Posted: 6/5/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Světový pohár zahreje, Levné Fotbalové Dresy Anglie porazila Nigérii 2-1. Kapitán Harry Kane se opět vrátil. Začal druhý gól týmu. V posledních 7 hrách pro Anglii, Kane dosáhl 8 gólů. Nyní se stal skutečným vůdcem Anglie.

Mělo by být řečeno, že v Anglii tato hvězda není dostatečně silná. Poslední světový pohár, Anglie má také takové superhvězdy jako Gerrard, Lampard a Wayne Rooney. Ale teď je to jen Anglie jen Harry Kane. On je také kapitánem Anglie.

Kaneova technika fotografování je opravdu silná. Jeho rozsah útoků je také velmi široký. Může proniknout dlouhými výstřely mimo pokutový areál. V páté zóně můžete také získat body. Jeho schopnosti jsou opravdu komplexní Technologie nohy je také zcela výjimečná. To je již osmý gól, který Kane získal v posledních sedmi hrách reprezentujících Anglii. Předtím, než Dresy Anglie čelila Litvě a Slovinsku, Kone získal Kane. Pomohl týmu dosáhnout vítězství 1-0 Stal se pravým stehnem týmu. V rozhovoru po zápase Kana v Anglii řekl: "Vždy je dobré, abys mohl vyhrát. Jsme připraveni na mistrovství světa. "


Posted: 5/29/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Po ztrátě 1-3 v finále Ligy mistrů do Realu Madrid, Levné Fotbalové Dresy Liverpool slavný Carragher tomu věří Stávající hokejisté týmu jsou všichni hráči typu engineering. Je třeba přidat několik kreativních středisek.

V rozhovoru, Bývalý obránce Liverpoolu Carragher vyjádřil svůj názor na stávající sestavu týmu: "Myslím, že když hrám proti Realu Madrid, Náš záložník postrádá něco To vyžaduje změnu. "

"Tým potřebuje 10 hráčů, Například Keita nebo Felik Nerazzurriho. Ve finále byl Liverpoolovým záložníkem Werner-Doum. Milner a Henderson, samozřejmě, jsou skvělí, Jsou to však hráči technického typu. V řadě Realu Madrid jsou Cross a Modric. Také jsme viděli výsledek. Dresy Liverpool nebyl schopen soutěžit proti nim na míč. Myslím, že je nutné přidat několik hráčů do Liverpoolu. "


Posted: 5/22/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Kdo je šampiónem tohoto finále Ligy mistrů, Bývalý Levné Fotbalové Dresy Real Madrid a španělský národní trenér Bosque vědí velmi dobře. To je tým Zidane. Bosque analyzoval sílu obou týmů. To znamená, že žádný hráč v Liverpoolu nemůže posilovat sílu Realu Madrid.

Bosque řekl v rozhovoru: "Real Madrid je nejlepší tým v Evropě. Žádný hráč v týmu Liverpool nemůže posílit sílu týmu Real Madrid. Ne Salah. " Real Madrid a Liverpool budou brzy ve finále Ligy mistrů. Poznámky Bosque budou přirozeně kontroverzní. Salah v této sezoně hrál velmi dobře v Premier League a Ligy mistrů. Tam je také mnoho pověstí, že Real Madrid koupil jej. Ale podle názoru Bosque, Salah také nemá místo v Realu Madrid.

Bosque už nějakou dobu odklonil oči fanoušků. V minulosti mluvil velice pečlivě. Ale teď už není opatrný ohledně výsledku finále Ligy mistrů UEFA. Bosque také dal svou vlastní předpověď: "Real Madrid je ve velmi dobrém stavu, Oni jsou zvyklí stát se populární v Lize mistrů. V minulosti lze říci, že stát Real Madrid je dobrý. Je to velmi dobré. To není problém předpovědi. Jakmile Real Madrid vstoupí do finále Ligy mistrů, Pak ... musíme respektovat naše oponenty. Soupeř je také velmi dobrý a zaslouží si vstoupit do finále. Ale bez ohledu na to, kdo je váš soupeř, Není to finále, Real Madrid je populární. Real Madrid je nejlepší tým v této Lize mistrů. Je logické, že by Dresy Real Madrid měl vyhrát titul. "


Posted: 5/8/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Přestože kontroverze pokračují, Nicméně národní derby skončilo s přijatelným skóre. Po této kampani Barcelona stále udržovala ligu neporaženou. Neporazitelná sezóna může být okamžitě dosažena. Poslední kolo Levné Fotbalové Dresy Barcelony zvítězilo v šampionátu ligy na silnici. V této sezoně vyhrál jak La Ligu, tak i pohár krále. Přehlídka byla oslavována v pondělí v místním čase.

Liga mistrů ven, dvojitá korunová ruka, Barcelonská sezóna je téměř hotová. Zbývající výzva před nimi zůstává neporažená, Messi a Terstgen navíc získali evropskou zlatou střechu a nejlepší brankář.

Real Madrid je poslední překážkou jejich neporažené sezóny. Hra je velmi dramatická. Barcelona překonala dvojnásobek a Real Madrid dvakrát vyrovnal. V případě, kdy byla Dresy Barcelona v prvním pololetí pokutována, Ačkoli někteří litovali tento výsledek, Ale přesto přijatelné. Po remíze s Real Madridem, Barcelona je v La Ligě neporazitelná v 42 kolech. Poslední vítězství v La Ligě bylo 8. dubna 2017. Soupeř je Malaga.


Posted: 5/2/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 V bohatých, Real Madrid investoval v posledních deseti letech celkem 862 milionů liber. Liverpool 820 milionů liber, Levné Fotbalové Dresy Juventus 811 milionů liber. Tři týmy se umístily na šestém až osmém místě. Osmi kluby jsou na trhu přenosů také velkými standardy. Za deset let se nahromadilo celkem 7,8 miliardy liber. Jiné týmy jsou zakořeněny investicí těchto osmi obrů. Po AC Milán, Inter Milán a Řím investovaly mezi 529 miliony liber a 617 milionů liber.

Kromě Manchester City, Tým s nejvyššími investicemi do převodů je tým Barcelony v La Ligě. Kumulovalo se celkem 10,15 miliardy liber. Paříž Saint-Germain se umístila na třetím místě, Kumulativní investice ve výši 1,014 miliardy liber. Chelsea a Manchester United v Premier League jsou čtvrtým a pátým. Jednalo se o 1 miliardu liber a 898 milionů liber.

Kdo je nejvíce bláznivý tým, který vynaložil v posledních deseti letech peníze? Odpověď je Manchester City. Manchester City získalo na trhu transferů za posledních 10 let 1,4 miliardy liber. Nikdo ji nemůže porazit. Úspěch Dresy Manchester City dnes, Nelze opustit hlavu Mansour velké investice.


Posted: 4/24/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Letošní zimní okno Giroux a Sanchez opustily Levné Fotbalové Dresy Arsenal. Do Chelsea a Manchester United vstoupili. V květnu tohoto roku představují každý nový majitel. Účast na finále FA Cupu. Jilu řekl: "Budu velmi potěšen, že se setkám s Sanchezem. Dám FA Cupu stranou Zaměřte se na šampionát. Je však velmi zvláštní být soupeřem s bývalým spoluhráčem. Zvláště máme spoustu dobrých vzpomínek. "

Když mluvíme o Morata, Giroud řekl: "Vždy je dobrá konkurence, Zvláště pro dopředu, Protože musíte zůstat ve špičkovém tvaru, vždy vynaložte 100% úsilí. To vám pomůže zlepšit a pomoci týmu vyhrát hru. Tento druh soutěže je spravedlivý. V zápase s Burnleym, náš tým poslal Morata, aby hral. Hrál jsme dobře. Tam jsou Azar, William a Pedro, Všichni hrají dobře. Snažíme se dělat to, co hledají naši trenéři. "

Od vstupu do Chelsea, Ji Lu dosáhl 4 gólů. Řekl: "Cítím se dobře. Když jsem se přihlásil, Řekl jsem, že potřebuji čas, abych se přizpůsobil Ale také se musí rychle přizpůsobit Protože nechci ztrácet čas. Myslím, že já a Dresy Chelsea spoluhráči, Na soudu bylo dobré pochopení a týmová soudržnost. Chelsea dělají dobrou práci pro sebe. Tito lidé mohou všichni vidět na dvoře. "


Posted: 4/10/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle italských mediálních zpráv, Chelsea útočník Morata se může vrátit k Levné Fotbalové Dresy Juventusu. Španělský hráč v Londýně nebyl šťastný. Juventus také hodlá využít ho nahradit Mandukicem, který může opustit tým.

Manjukič získal pozornost od čínských a tureckých týmů. Pokud je k dispozici vhodná nabídka, Juventus uvažuje o prodeji chorvatského dopředu. Chcete-li najít náhradu za Mandukic, Juventus už sleduje pohyb několika útočníků. Toto zahrnuje Manchester United forward Martial.

Morata reprezentoval Chelsea 40 krát v různých turnajích této sezóny. Dosáhl 14 gólů. Podle zpráv se Morata spojila s předsedou Juventusu. Řekl, že se může rozhodnout vrátit se k Juventusu letos v létě. Podobně fanoušci Dresy Juventus také uvítali, že se španělská hvězda vrátila do hry.


« Last Page  |  viewing results 1-20 of 33  |  Next Page »