Anweirainy Anweirainy's blog | VideoGG

Posted: 3/27/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Prema vijestima, Rečeno je da je Nogometni Dres Real Madrid Sevallos Mogu napustiti Real Madrid ovog ljeta.

Ovo je dobra vijest za Liverpool. Zato što su pomno pratili Servalos nekoliko mjeseci. Međutim, Crvena će se vojska također suočiti s konkurencijom između AC Milan i Juventusa. Zabilježeno je da je Real Madrid već obavijestio klubove zainteresirane za Sevallosa. Manje od 25 milijuna funti za razgovor.

Prošlog ljeta, 21-godišnji Sevallos seli iz Real Betisa u Real Madrid. U to je vrijeme bio zvijezda budućnosti. Međutim, ove sezone, Sevallos se borio u Real Madridu. Mogao je napustiti Dres Real Madrid ovog ljeta.


Posted: 3/27/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Real Madrid Sevallosovi to bylo řečeno Tenhle léto může opustit Real Madrid.

To je dobrá zpráva pro Liverpool. Protože pozorně sledovali Servalos několik měsíců. Nicméně, červená armáda bude také čelit konkurenci mezi AC Milan a Juventus. To je hlásil, že Real Madrid již informoval kluby zájem o Sevallos. Mluvte o méně než 25 milionech liber.

V loňském létě, 21-letý Sevallos se přesune z Real Betis do Realu Madrid. V té době byl viděn jako hvězda budoucnosti. Nicméně v této sezóně, Sevallos bojoval v Dresy Real Madrid. Tenhle léto mohl odejít z Realu Madrid.


Posted: 3/20/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Prema izvješću engleskog medija, Središnji branitelj Liverpoola Van Dick razgovarao je o svojim osjećajima u Nogometni Dres Liverpoolu u intervjuu. Njegova vlastita vrijednost i protivnik momčadi u Manchester Unitedu.

Za osjećaj u Liverpoolu, Van Dyke je rekao: " Sada se osjećam smireno. Došao sam ovdje s očekivanjima Zato želim igrati više igara što je brže i zdravije moguće. Sada se osjećam bolje i bolje. Dobro se slažem sa svim igračima. Samo želim udariti svoj stil Pomozite timu što je više moguće. "

Zatim za Manchester City, Liverpoolov protivnik u četvrtfinalu Lige prvaka, Van Dyck je rekao: " Tim će raditi vrlo teško. Manchester City je izvrstan tim. Bit će teško boriti se s njima. Dres Liverpool mora igrati 100% svoje snage. Čak i viši mogu ih pobijediti. Kad igra stigne, Liverpool će biti spreman. "


Posted: 3/20/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle anglické zprávy o médiích, Centrální obránce Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu Van Dick v rozhovoru pro Liverpool mluvil o svých poctech. Jeho vlastní hodnota a týmový soupeř v Manchesteru United.

Pro pocit v Liverpoolu, Van Dyke řekl: " Teď se cítím spokojen. Přišel jsem sem s očekáváním Takže chci hrát ve více hrách co nejrychleji a nejlépe. Teď se cítím lépe a lépe. Chytím se dobře se všemi hráči. Chci jen kopat můj styl Pomozte týmu co nejvíce. "

Pak pro Manchester City, Liverpoolův soupeř ve čtvrtfinále Ligy mistrů, Van Dyck řekl: " Tým bude pracovat velmi tvrdě. Manchester City je vynikající tým. Bude s nimi těžké bojovat. Dresy Liverpool musí hrát 100% své síly. Dokonce i vyšší mohou porazit. Když dorazí hra, bude Liverpool připraven. "


Posted: 3/13/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Prema izvješćima, Za Ligu prvaka u Nogometni Dres Chelsea u srijedu, Rakistić iz Barcelone izjavio je: "Nadam se da će obožavatelji Barcelone moći održati Nou Camp."

Rakitić je rekao: "Moramo se suočiti s jednom od najboljih momčadi u Europi. Ovo će biti teška igra. Nadam se da će obožavatelji Barcelone biti ispunjeni kampom Nou. Nadam se da možemo stvoriti prekrasnu igru zajedno. Svatko ima ista očekivanja, Želimo napredovati, Želimo stvoriti povijest zajedno Više navijača u Barceloni, Što je momčad jača. "

"Barca će ići sve van, Svi znaju da nas Chelsea lako može povrijediti. Dres Barcelona se mora pripremiti Želimo napredovati na sljedeći krug. " Barcelona i Chelsea su 1-1 u prvom krugu Lige prvaka. U drugom krugu utakmice između dvije strane održat će se u Camp Nouu u 15:45, 15. ožujka.


Posted: 3/13/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Podle zpráv, Pro zápas Ligy mistrů s Chelsea ve středu, Levné Fotbalové Dresy Barcelonský záložník Rakitic řekl: "Doufám, že fanoušci z Barcelony mohou sedět na stadionu Camp Nou."

Rakitic řekl: "Musíme čelit jednomu z nejlepších týmů v Evropě. Bude to těžká hra. Doufám, že barcelonští fanoušci budou naplněni stadionem Camp Nou. Doufám, že dokážeme společně vytvořit skvělou hru. Každý má stejné očekávání, Chceme pokročit, Chceme společně vytvořit historii Čím více fanoušků z Barcelony, Čím silnější je tým. "

"Barca půjde ven, Každý ví, že nás Chelsea snadno ublíží. Dresy Barcelona musí být připravená Chceme pokročit do dalšího kola. " Barcelona a Chelsea jsou 1-1 v prvním kole Ligy mistrů. Druhé kolo zápasu mezi oběma stranami se bude konat v New Camp 15. března v 3:45.


Posted: 3/6/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Bayern Munchen i Freiburg u aktualnom krugu natjecanja, Nogometni Dres Rodriguez i Ribery propustili su utakmicu zbog ozljede. Prema izvorima lokalnih medija, Dva Bayern igrača pojavili su se na treninzima u nedjelju, U novom tjednu se očekuje povratak u praksu.

Rodriguez je ozlijedio nogu tijekom utakmice protiv Besiktasa, Prošli tjedan smo se vratili na travu za trening. Bayern i Freiburg u igri, Rodriguez, zajedno s tjelesnim trenerom Thomasom Williamsom, boravio je u Aveniji Cerberus, Nastojanja da se poboljša njihovo fizičko stanje.

I Rodriguez trenira zajedno s Franckom Riberyjem, Propustio je krug zbog gastroenteritisa. Dres Bayern Munich Rodriguez nastavit će trening s loptom u ponedjeljak, Bayerna Ribery će se opet vratiti u ekipnu praksu.


Posted: 3/6/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Bayern Mnichov a Freiburg v aktuálním kole soutěže, Rodriguez a Ribery zmeškali zápas kvůli zranění. Podle místních mediálních zdrojů, Dva hráči Levné Fotbalové Dresy Bayernu se objevili na tréninku neděli, V novém týdnu se očekává návrat do praxe.

Rodriguez zranil nohu během zápasu proti Besiktas, Minulý týden jsme se vrátili na trénink. Bayern a Freiburg ve hře, Rodriguez spolu s fyzickým trenérem Thomasem-Williamsem zůstali na Cerberus Avenue, Úsilí o zlepšení jejich fyzického stavu.

Rodriguez společně s Franckem Riberym, Chyběl kvůli gastroenteritidě. Dresy Bayern Munich Rodriguez bude pokračovat ve výcviku míče v pondělí, Bayern Ribery se opět vrátí do družstevní praxe.


Posted: 2/6/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Manchester United zvijezda Lu - Makari je rekao: Sanchez može pomoći Manchester Unitedu osvojiti Ligu prvaka ove sezone. U siječnju ove godine, Sanchez i Makhtapa swap klubovi, Osvojio je svoju momčad Nogometni Dres Manchester Uniteda u krugu protiv Huddersfielda. Makali, koji je odigrao više od 400 nastupa u Unitedu, rekao je: Potpisivanje reprezentacije Čilea može biti prekretnica za klub.

Rekao je Cilju: " Sancheza kako bi tim omogućio veću konkurenciju na svim pozicijama, Svaki trener će vam reći da je ovo dobra stvar, To može aktivirati druge ljude, Također nam je dao veću šansu u Ligi prvaka. Prije nego što neće biti previše Manchester United fanova misle da možemo osvojiti Ligu prvaka, No, potpisivanje Sancheza ove razine igrača može biti prekretnica ove sezone. "

" Da budem iskren, Manchester United je dobro igrao prije nego što ga potpiše, Ali Manchester United treba pušku, on može biti ono što nam treba. Znam da ljudi uvijek govore o Sanchezovoj plaći, No, s obzirom na to da ne provodi naknadu za prijenos novca u Manchester Unitedu, Ugovor je jeftin u ovom trenutku. Mislim da je ovo dobar posao, On može učiniti da Dres Manchester United ima veće šanse nastaviti dalje u Ligi prvaka. "


Posted: 2/6/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Manchester United hvězda Lu - Makari řekl, Sanchez může pomoci Manchesteru vyhrát Ligu mistrů v této sezóně. V lednu tohoto roku swapové kluby Sanchez a Makhtapa, Své vlastní míč Levné Fotbalové Dresy Manchester United zaznamenal v kole proti Huddersfieldu. Makali, který se zúčastnil více než 400 vystoupení v United, řekl: Podepsání národního týmu Chile může být zlomovým bodem klubu.

Řekl Cíle: " Sanchez za to, že tým zajistí větší konkurenci ve všech pozicích, Každý trenér vám řekne, že je to dobrá věc, To může aktivovat jiné lidi, Také nám dal větší šanci v Lize mistrů. Než bude příliš mnoho fanoušků Manchester United, že můžeme vyhrát Ligu mistrů, Ale podpisem Sanchez může být tato úroveň hráče převratnou sezonou. "

" Abych byl upřímný, Manchester United hrál dobře, než ho podepisoval, Ale Dres Manchester United potřebuje brokovnici, může být to, co potřebujeme. Vím, že lidé vždycky mluví o Sanchezově platu, Ale vzhledem k tomu, že nevyužívá peněžní transfer Manchester United, Smlouva je v současné době levná. Takže si myslím, že je to dobrá věc, Může učinit, aby Manchester United měl větší šanci pokračovat v Lize mistrů. "


Posted: 1/16/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Přechod ze soap opery Sanchez byl vzrušený z léta vyhrál zimu, A teplo ještě neznamenalo klesání. Nejnovější zprávy však ukazují, Sanchez a Manchester United se dohodli, Všechna jednání s Makhitou a Levné Fotbalové Dresy Arsenalem byla dokončena. Takzvané vše je připraveno, jen dluží východní vítr.

Podle nejnovějších zpráv, Sanchez a Manchester United se dohodli na osobních podmínkách, A Manchester United je ochoten se připojit s Murchisonem k převodu Sanchez, Arméni ztratili své místo ve Spojených státech. Nyní je převod dokončen jen špatně Arsenal a Makhtari dokončí jednání. S přihlédnutím k možnému odchodu Walcotta a Chamberlaina opustil tým, Příchod Makhtariho je dobrým doplňkem práva Arsenalu.

Podle výpočtu, Jakmile se Sanchez připojil, Pak Dres Manchester United pouze v Sanchezu každý rok, Lukaku, Pogba a Ibrahimovic 4 lidé utratí 58 milionů liber, Manchester United je obrovská částka peněz. Sanchez hrál Arsenal 22krát v této sezóně, začíná 19krát, skóruje 8 gólů a pomáhá 4krát.


Posted: 1/1/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Ve finále zápasu Chelsea v roce 2017, Chelsea show super útoku palebnou sílu, 5-0 vítězství nad Stoke City, Domácí vítězná liga se rozšířila na sedm her. Po skončení hry Conti zhodnotil hru a promluvil o špatném stavu kampaně Moratta.

 
Conti řekl: " Myslím, že naše výkonnost je velmi pozitivní, Rychle jsme vstoupili do stavu závodu, A ukázat touhu po cílech. Jak jsem již řekl, pokud můžete skóre brzy v této hře, Pak se hra stane snadnějším, Protože váš oponent musí změnit svůj plán. Jsem velmi spokojen s výkonem všech hráčů, A opět udržel nulovou ucpávku, Náš výkon je opravdu skvělý. "
 
Conti konečně promluvil o současném postavení: " Víme, že pro příštích pět měsíců musíme čelit těžkým postavením, Protože musíme bojovat o Ligu mistrů, Není snadné dosáhnout tohoto cíle. Manchester City již otevřel propast s vlastním týmem hodně. Nevím, co se stane Ale musíme tvrdě pracovat, abychom získali 3 body v každém utkání, Vytváříme tlak na tým před námi. "

Posted: 1/1/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Pro Barcelona, Chcete-li vyhrát derby v zemi, Stejně jako neporazitelná nová sezóna v roce 2018, Přírodní nálada je velmi dobrá. Nicméně, skryté štěstí za skrytými nebezpečími v Barceloně, Jejich sestava je opravdu příliš stará.

 
Věk bude Barcova cesta k úspěchu na roadshow, Iniesta je obtížné podporovat konkurenci s vysokou intenzitou, Více než 30 Messi také potřebuje udržet svou fyzickou sílu, Jak uspořádat tyto veterán hrací čas, Propagujte mladší tým, Barcelona musí být zvažováno, Do roku 2018, Průměrný věk hlavních 11 osob v Barceloně je 29,4 let, Již ve věku 30 let.
 
Při pohledu na evropský stadion, Hlavní město Manchester City ve věku 27,6 let, Bayern hlavní průměrný věk 27,1 let, Pařížská sestava je stejně mladá, Takže Barcelona chce udržet dlouhodobou konkurenceschopnost týmu, Aktualizujte a propagujte mladší tým, To je třeba vzít v úvahu.
 

« Last Page  |  viewing results 21-33 of 33  |  Next Page »