S Sanchezovými finálemi byl velmi spokojen | VideoGG

Posted: 4/24/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Letošní zimní okno Giroux a Sanchez opustily Levné Fotbalové Dresy Arsenal. Do Chelsea a Manchester United vstoupili. V květnu tohoto roku představují každý nový majitel. Účast na finále FA Cupu. Jilu řekl: "Budu velmi potěšen, že se setkám s Sanchezem. Dám FA Cupu stranou Zaměřte se na šampionát. Je však velmi zvláštní být soupeřem s bývalým spoluhráčem. Zvláště máme spoustu dobrých vzpomínek. "

Když mluvíme o Morata, Giroud řekl: "Vždy je dobrá konkurence, Zvláště pro dopředu, Protože musíte zůstat ve špičkovém tvaru, vždy vynaložte 100% úsilí. To vám pomůže zlepšit a pomoci týmu vyhrát hru. Tento druh soutěže je spravedlivý. V zápase s Burnleym, náš tým poslal Morata, aby hral. Hrál jsme dobře. Tam jsou Azar, William a Pedro, Všichni hrají dobře. Snažíme se dělat to, co hledají naši trenéři. "

Od vstupu do Chelsea, Ji Lu dosáhl 4 gólů. Řekl: "Cítím se dobře. Když jsem se přihlásil, Řekl jsem, že potřebuji čas, abych se přizpůsobil Ale také se musí rychle přizpůsobit Protože nechci ztrácet čas. Myslím, že já a Dresy Chelsea spoluhráči, Na soudu bylo dobré pochopení a týmová soudržnost. Chelsea dělají dobrou práci pro sebe. Tito lidé mohou všichni vidět na dvoře. "

Translate text