Anglie závisí na tomto pravém Bohu | VideoGG

Posted: 6/5/2018 - 0 comment(s) [ Comment ]
Category: Other

 Světový pohár zahreje, Levné Fotbalové Dresy Anglie porazila Nigérii 2-1. Kapitán Harry Kane se opět vrátil. Začal druhý gól týmu. V posledních 7 hrách pro Anglii, Kane dosáhl 8 gólů. Nyní se stal skutečným vůdcem Anglie.

Mělo by být řečeno, že v Anglii tato hvězda není dostatečně silná. Poslední světový pohár, Anglie má také takové superhvězdy jako Gerrard, Lampard a Wayne Rooney. Ale teď je to jen Anglie jen Harry Kane. On je také kapitánem Anglie.

Kaneova technika fotografování je opravdu silná. Jeho rozsah útoků je také velmi široký. Může proniknout dlouhými výstřely mimo pokutový areál. V páté zóně můžete také získat body. Jeho schopnosti jsou opravdu komplexní Technologie nohy je také zcela výjimečná. To je již osmý gól, který Kane získal v posledních sedmi hrách reprezentujících Anglii. Předtím, než Dresy Anglie čelila Litvě a Slovinsku, Kone získal Kane. Pomohl týmu dosáhnout vítězství 1-0 Stal se pravým stehnem týmu. V rozhovoru po zápase Kana v Anglii řekl: "Vždy je dobré, abys mohl vyhrát. Jsme připraveni na mistrovství světa. "

Translate text